• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fortex Bayan Kuaförleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

İstanbul kuaför sektöründe Fortex Bayan Kuaförleri, kalitenin ve güvencenin adıdır. Kuruluşundan bu yana siz değerli dostlarımızla birlikte yürüdüğümüz bu yolda, Fortex Bayan Kuaförleri ailesi büyümeye devam ediyor.

Saç bakımı ve tasarımı dendiğinde çok farklı, şık uygulamalar her geçen gün hem gelişmekte hem de değişmektedir. Sektörün takip ettiği akımlar ve kişisel beğenilerin birlikte yürüdüğü alanda bizler de sizlere kişiye özel, yüz şekliniz ve saç yapınızı dikkate alarak tasarımlar yapıyor, güzelliğinize ve sağlıklı görünümünüze katkıda bulunuyoruz. Özel gün saç ve makyaj uygulamalarımızla sizler için o günlerin mutluluğunun artması yönündeki çabamızla biriktirdiğiniz güzel anıların paydaşı olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Saç tasarımı, gelin ve nişan saç tasarım ve makyaj uygulamaları, fön, ombre, balyaj, saç boyama işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca el ayak bakımı, manikür ve pedikür işlemleri gibi kişisel bakım ve güzellik merkezi işlemlerinin tümü için en uygun fiyat politikalı adres olan firmamız, sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda geliştirdiği çalışma biçimlerine her geçen gün yenisini eklemektedir. Usta ellerle oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz sizlerin istek ve taleplerine hünerlerini ekleyerek başarılı, şık ve güzel çalışmalara imza atmaktadırlar.

Güzellik merkezi, kişisel bakım merkezi, kuaför uygulamaları için keyifli bir ortamda, uygun fiyatlara hizmet almak için tercihiniz olmaktan, sizlerle başarı yolunu birlikte yürümekten mutluluk ve gurur duyuyoruz. Her geçen gün büyüyen Fortex Bayan Kuaförleri ailesinin bir parçası olmaya sizleri de davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR