• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Forza Akademi Besyo Hazırlık Kursu

Adres :

Ordu-fatsa Ordu » Fatsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdül Samet Özkan -hasancan Çoruh

E-Posta Adresi :

polat_5272@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 453 05 96

Whatsapp 2:

0 (545) 570 52 00

Forza Akademi Besyo Hazırlık Kursu olarak Ordu-Fatsa da hizmet sağlamkta oluppomem kursu,paem kursu,besyo kursu,beden eğitimi kursu,sağlıklı yaşam merkezi,antiranörlük,yetenek sınavları hazırlık kursu vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR