• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Foto Nez

Adres :

Süleyman Bey Mahallesi İstanbul Caddesi No: 91/a Yalova Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berkan Dişyakaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fotonez@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 593 97 98

Whatsapp 2:

0 (506) 593 97 98

Firmaya Mesaj Gönder

Foto Nez

Foto Nez firması olarak fotoğrafçılık sektöründeki birincil değerimiz ve vazgeçmeyeceğimiz hizmet anlayışımız ise müşterilerimize karşı sürekli olarak güler yüzlü olmamızdır. Foto Nez çalışanları sürekli güler yüzlü bir şekilde müşteriler ile ilgilenmekte ve onların ihtiyaçlarını bu sayede en etkili şekilde karşılayabilmektedir.

Foto Nez firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR