• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Frenci Ferhat Usta

Adres :

Erenler Mahallesi Alpaslan Sokak A - 4 Blok No : 1 Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Ada

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 233 08 68

Frenci Ferhat Usta isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize Kırıkkale ilinde çok önemli bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet hayati bir noktada yer almakta ve araçların en önemli noktasında yer almaktadır. İşletme olarak araçların fren sistemleri hakkında kaliteli, güvenli ve titiz bir hizmet sunmaktayız. İşletme olarak araçlarınızı yükseğe kaldırmak suretiyle tüm fren sistemlerini baştan aşağı kontrol etmek suretiyle sorunu tespit etmekte ve bu şekilde tamirlerini yapmaktayız. İşletme olarak ayrıca bünyemizde fren yedek parçaları da bulunmakta ve bu parçalarında hizmetini ayrı olarak sunmaktayız. Bünyemizde bulunan fren yedek parçaları her zaman en kaliteli şeklide temin edilmekte ve araçlarınıza taktığınız zaman uzun kilometre kullanım şansı yaratmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz fren sistemleri hizmeti esnasında çalışan ustalarımız ve çalışanlarımız her zaman kaliteli, deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşmakta ve bu sayede sunulan hizmetlerin sorunsuz olması konusunda büyük rol oynamaktadırlar. İşletmemizin yapı olarak büyük olması çok fazla sayıda parçanın bünyemizde bulunmasına ve aynı anda çok fazla müşterimize hizmet sunmamızı sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. İşletme olarak sunulan fren sistemleri hizmeti karşısında her zaman müşterilerimizi mutlu ve memnun edecek şekilde en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız.

Sizlerin de araçlarınız için bu şekilde kaliteli ve güvenli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Kırıkkale oto fren sektöründe hizmet veren işletmemize gelmeniz yeterli olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR