• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fresco İtalyan Pizza

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enver Kaya

İstanbul fast food sektörünün önde gelen isimlerinden olarak sizleri restoranımızda ağırlamaya devam ediyoruz. Bizim için sizleri memnun etmek önemli. Özenle hazırladığımız lezzetleri sizlere sunarken sunuma dikkat ediyor, bu lezzetlerin damak tadınıza hitap ettiği kadar gözünüze de hitap etmesini sağlıyoruz. Ekibimizle birlikte hem mutfakta hem de serviste oldukça özenli davranıyoruz. Çünkü restoranımızda sizleri memnun etmek, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenizi sağlamak istiyoruz. Mutfakta görevli ekibimiz malzeme seçimine dikkat ediyor ve sizin için bu lezzetleri hazırlarken tüm püf noktalarına uyuyor.

Restoranımızı ailenizle veya arkadaşlarınızla tercih edebiliyorsunuz. Sevdiklerinizle bir şeyler yemek ve keyifli vakit geçirmek için bizi tercih ettiğiniz zaman asla pişman olmayacağınızı bilmenizi isteriz. Gün içinde tercih edeceğiniz restoranımızda domates çorbası ve sebze çorbası tercihinize sunuluyor. Çorbalarımızda kullanılan organik sebzeler sayesinde bu lezzeti beğeneceğinizin garantisini verebiliriz. Çorba çeşitlerimizin ardından makarna çeşitlerimiz sizlere sunuluyor. Farklı soslarla hazırlanan bu makarnaların tadını çok seveceksiniz.

Özenle hazırlanan pizzalarımız da sizlerin tercihine sunulmaya devam ediyor. Pizza için istediğiniz malzemeyi ekletebilir veya çıkartabilirsiniz. Eğer sadece salata tercih edecekseniz salata çeşitlerimiz arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Taze sebzelerle hazırlanan salatalar özel soslarıyla birlikte sizlere sunulur. Son olarak da özenle hazırlanan tatlılarımızla kapanışı yapabilirsiniz. Tatlı çeşitlerimiz arasından istediğiniz tatlıyı sipariş verebilirsiniz. Eğer isterseniz bulunduğunuz adrese istediğiniz siparişi verebilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içinde siparişinizi adresinize teslim edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR