• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Friendly's Resto Co.

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özgür Çetin

  • firma instagram

Gündelik hayat bizler için çok yorucu bir hale gelmiştir. Teknolojinin ve sanayinin gelişmesiyle, iş hayatımızdaki yoğunluk da doğru orantılı bir şekilde artmıştır. Haliyle bizlerin de gün içerisinde enerjimizi korumamız ve dinç kalmamız daha da zor bir hale gelmiştir.

Gün içindeki enerjiyi yüksek tutmanın en basit ve güvenilir yollarından biri güne kaliteli ve güzel bir şekilde başlamaktır. Tüm günümüzü etkileyecek olan bu olayda temel noktalardan biri de, en önemli öğün olarak görülen kahvaltıdır. Kahvaltı bizler için temel besin öğünü niteliğinde olmasına rağmen, çoğunlukla kahvaltıyı pas geçerek gün içindeki enerjimizi etkilemişizdir.

Biz, İstanbul Ataşehir’de Friendly’s Resto Co. olarak sizlere günün en önemli ve en güzel öğününü nezih bir ortamda sunmaktayız. Kahvaltı denildiği zaman akla gelecek ilk adreslerden biri olan restoranımız, kaliteli kahvaltılarıyla İstanbul restoran sektöründe dikkat çekmektedir.

Serpme kahvaltı, kahvaltı tabağı gibi lezzetlerimizden gönül rahatlığıyla yararlanabileceğimiz restoranımızda sabahları günün en güzel öğününü en kaliteli şekilde temin edebilir, arkadaşlarınızla veya ailenizle güzel bir kahvaltı organizasyonu yaparak hafta sonunuzu keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bunları yaparken aynı zamanda uygun fiyatlarla kaliteli besinler tüketip, nezih bir ortamda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Restoranımız aynı zamanda, günün yorgunluğunu almak ve ufak molalarda zaman geçirmek için çay, kahve gibi servisler de vermektedir. Sizleri en güzel şekilde ağırlamaktan her daim memnuniyet duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR