• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Full Time Havuzcum Market

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Duran

Yazın sıcak havalarda suya girerek serinlemek en çok tercih ettiğimiz yöntemlerden birisidir. Denize veya havuza girerek serinlemek en eğlenceli aktivitelerden biridir. Biz de Full Time Havuzcum Market olarak, her türlü havuz yapımı, inşaatı, tadilatı; havuz ekipmanları, havuz kimyasalları alanlarında hizmet vermekteyiz. Sizlere en kaliteli ve en uygun hizmetleri ekonomik fiyatlara sunmaktayız.

Antalya hizmet sektöründe tercih edilen ve öncü bir firma olmayı kendimize vizyon edindik. Bundan dolayı siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmak, güler yüzlü çalışma prensibi ve en ekonomik fiyat ilkemizle devam ediyoruz. En güncel ve en uygun ekipman satışları ve siparişlerinizi alıyor, isteklerinize göre tedarik ediyor ve hızlı bir şekilde size temin ediyoruz. İstediğiniz şekilde havuz inşaatı yapıyor, alanını ve dekorasyonunu ayarlıyor, anahtar teslim projelerle sizlere en yüksek standartlı hizmeti sunuyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana yaptığımız projelerde müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ve ilgi sayesinde sektördeki konumumuzu yükseltmeye devam ediyoruz. Karşılıklı saygı ve güven çerçevesinde en uygun projeleri belirliyor ve çalışmalara başlıyoruz. Olabildiğince hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Bizden haberdar olmak ve daha fazla bilgi almak için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için iletişim numaramızdan bize ulaşabilir veya e posta adresimizden mail gönderebilirsiniz. Siz de kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız işletmemize davet ediyor ve bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR