• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fuska Su Maradona

Adres :

İstasyon Caddesi Muradiye Mahallesi 52/a Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faruk Özgümüş

E-Posta Adresi :

fuskamarodanafaruk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 352 03 52

Whatsapp 2:

0 (532) 507 71 15

Manisa su bayii hizmeti veren bir firma olarak canlı yaşamı için oksijenin ardından en önemli madde olan ve insan vücudunun önemli bir oranını oluşturan suyu kaynağından evinize ulaştırıyoruz. Bayiliğini yürütmekte olduğumuz üstün lezzet ödüllü Fuska Su, yüzde yüz yerli sermaye şeklinde üretiliyor. Yapılan analizler sonucunda içilebilir nitelikteki en iyi su seçilen bu doğal kaynak suyu 7.5 pH değeri ile de sağlıklı ve lezzetli bir su içme olanağını sunuyor.

Sapanca’nın yıl içinde beş ay boyunca karla kaplı bir alan olan yüksek dağlarından çıkan bir doğal kaynak suyu olan Fuska Suyu adreslerinize teslim ediyor ve su ile vücut dengenizi korumanıza, yaşamsal faaliyetlerinizi kesintisiz bir şekilde sürdürmenize, vücudunuzdaki toksinleri atmanıza yardımcı oluyoruz.

İnsan faktörü tarafından kirletilme riski olmayan bir alandan sağlanan kaynak suyu, yaşamsal açıdan önemli mineralleri de bünyesinde barındırıyor. Saniyede 35lt su elde edilebilen bir rezerve sahip kaynaktan dünya standartlarına ve gıda ile ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak fabrikaya indirilen ve hijyen şartlarına uygun olarak şişelenen kaynak suyu bayimiz aracılığıyla evinize kadar ulaşıyor. Zengin mineralleri dolayısıyla ilgi gören kaynak suyumuzu tüketerek, vücudun su ihtiyacının giderilmemesine bağlı olarak gelişebilen böbrek yetmezliği, kas spazmı, konsantrasyon sorunları, aşırı yorgunluk ve baş dönmesi ya da soluma güçlüğü gibi önemli sağlık problemlerine karşı kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR