• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

G45 Sanat ve Tasarım Atölyesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gül Kızıldağ

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

İnsanlar sanat ve estetik zevke sahip olan eşyalara daha fazla ilgi duymaktadır. İnsanlık tarihi boyunca çoğu insan sanat ve estetik zevkleri olan alanlara ilgi duymuş ve bu alanlarda çalışmalar yapmıştır. Aslında hayatımızın her alanında sanatı kullanmaktayız. G45 Sanat ve Tasarım Atölyesi olarak sizlere estetik, el emeği, nadide eserle üretmek için kurulmuş bir işletmeyiz.

G45 Sanat ve Tasarım Atölyesi Manisa ilinin Salihli ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde Manisa eğitim sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha iyi bir hizmet kalitesi yakalamak adına çalışmalarımız sürmektedir.

Kurumumuzda ahşap boyama ve üretim sanatı, ebru sanatı, akrilik boyama ve diğer el işi üretimlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu işlemleri kurumumuza öğrenmek amacıyla gelen bireyler ile birlikte yapmaktayız. Size kurs vererek bir el becerisi kazanmanıza yardımcı olmaktayız. Yaptığımız ürünleri daha sonrasında satarak belirli bir kazanç elde etmenizi ve emeğinize kazanca dönüştürmenizi sağlamaktayız.

Eğer sizlerin de bir sanat dalında beceri kazanma isteğiniz var ise doğru adrestesiniz. G45 Sanat ve Tasarım Atölyesi olarak sizlere eğitim vermek ve beceri kazanmanıza yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız. İletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR