444 24 98
  1. Danışmanlık
  2. İstanbul
  3. Galaksi Havas ve Astroloji Danışmalık

Galaksi Havas ve Astroloji Danışmalık İletişim Bilgileri

Galaksi Havas ve Astroloji Danışmalık

Tokat’ın Niksar ilçesinde, 1964 yazında 6 çocuklu bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelen Medyum Zeynel Eroğlu, Fizik Ötesi yani Metafizik İlimleri kendine meslek edinmiş ve üstadım diye adlandırdığı babası Hüseyin efendi gibi, insanların manevi sorunlarına çare bulmaya çalışan bir 21. Yüzyıl Metafizik Uzmanı…“Kendimi bildim bileli metafizik ilimlerin içindeyim” diyen Medyum Zeynel Eroğlu , “İşim bana aile mirası diyebilirim çünkü benim ilk hocam, akıl danışmanım babamdı. Bugüne kadar yaptığım, yapabildiğim ve yapmaya çalıştığım her başarımı babama borçluyum…” şeklinde konuşarak hem babasına olan vefasını gösteriyor, hem de yaptığı işin kısa bir özetini veriyor.Yaşama adım attığımız andan itibaren hepimizin hayatında çok önemli şahsiyetler, örnek alınacak aile büyükleri, politikacılar ve bazen de film yıldızları olur. Onlar gibi giyinip, onlar gibi davranmaya başlarız; onların yaptıkları şeyleri takip eder bir nevi örnek alırız. Her insanın mutlaka böyle bir yaşam ustası ya da idolü olmuştur. Bu bağlamda, Medyum Zeynel Eroğlu içinde babası hayatının her alanında örnek aldığı önemli bir kişilik ve bir yaşam ustası… Babasından aldığı dersi ve bu dersin hayata yansımalarını kendi üslubu ile şöyle anlatıyor:“…Babam rahmetli Hüseyin Efendi (Mekanı Cennet olsun) çok ünlü, güçlü, ve bilgili havas üstadı idi. Rahmetlinin kapısına yurdun dört bir yanından cinlenmiş, çarpılmış ve büyülenmiş hasta gelirdi. Babam büyük bir titizlikle gelenlerin sorunlarını dinler fakat neden ve nasıl olmuş kısmını kendisi söylerdi. Yani teşhis ederdi. Bu teşhis sonucunda da tedavi için yapılması gerekenleri söylerdi. Kimseyi kandırmadı. Kimse ile bir sorunu olmadı. Kimseye bir kötülük yapmadı. Kapısına geleni geri çevirmedi. Ancak başkalarına kötülük yaptırmak için gelenleri onun kalbini kırmadan nazik bir şekilde istediğinin yanlış olduğunu ve bu işten vazgeçmesi gerektiğini de ima ederek geri gönderdi. Ben bu ortam üzerinde büyüdüm. Yaklaşık 40 yıldır Cinlerin, Büyülerin, Nazar ve her türlü manevi sorunların içinde büyüdüm. Sorunlar gördüm. Çareler gördüm. Babamın yanında yetiştim. Onun tabiri caizse elini aldım. Ancak yerini alabilmemin mümkün olmadığını biliyorum…”Hayatının nerede ise yarısından çoğunu Metafizik İlimler ile ilgili yaptığı çalışmalara ve araştırmalara adayan Medyum Zeynel Eroğlu, hayat devam ettikçe öğrenmenin asla bitmediğini savunuyor.

Adres Adres Nispetiye Mah. Ahmet Adnan Saygun Cad. Belediye Sitesi Yolu A2 Blok No: 7-ı
Telefon 1 Telefon 0 (212) 590 25 77
Telefon 2 Telefon 0 (533) 594 25 77
Yetkili Yetkili Zeynel Eroğlu
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon İstanbul
Nispetiye Mah. Ahmet Adnan Saygun Cad. Belediye Sitesi Yolu A2 Blok No: 7-ı

Galaksi Havas ve Astroloji Danışmalık Firması Hakkında

Tokat’ın Niksar ilçesinde, 1964 yazında 6 çocuklu bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelen Medyum Zeynel Eroğlu, Fizik Ötesi yani Metafizik İlimleri kendine meslek edinmiş ve üstadım diye adlandırdığı babası Hüseyin efendi gibi, insanların manevi sorunlarına çare bulmaya çalışan bir 21. Yüzyıl Metafizik Uzmanı…

“Kendimi bildim bileli metafizik ilimlerin içindeyim” diyen Medyum Zeynel Eroğlu , “İşim bana aile mirası diyebilirim çünkü benim ilk hocam, akıl danışmanım babamdı. Bugüne kadar yaptığım, yapabildiğim ve yapmaya çalıştığım her başarımı babama borçluyum…” şeklinde konuşarak hem babasına olan vefasını gösteriyor, hem de yaptığı işin kısa bir özetini veriyor.

Yaşama adım attığımız andan itibaren hepimizin hayatında çok önemli şahsiyetler, örnek alınacak aile büyükleri, politikacılar ve bazen de film yıldızları olur. Onlar gibi giyinip, onlar gibi davranmaya başlarız; onların yaptıkları şeyleri takip eder bir nevi örnek alırız. Her insanın mutlaka böyle bir yaşam ustası ya da idolü olmuştur. Bu bağlamda, Medyum Zeynel Eroğlu içinde babası hayatının her alanında örnek aldığı önemli bir kişilik ve bir yaşam ustası… Babasından aldığı dersi ve bu dersin hayata yansımalarını kendi üslubu ile şöyle anlatıyor:

“…Babam rahmetli Hüseyin Efendi (Mekanı Cennet olsun) çok ünlü, güçlü, ve bilgili havas üstadı idi. Rahmetlinin kapısına yurdun dört bir yanından cinlenmiş, çarpılmış ve büyülenmiş hasta gelirdi. Babam büyük bir titizlikle gelenlerin sorunlarını dinler fakat neden ve nasıl olmuş kısmını kendisi söylerdi. Yani teşhis ederdi. Bu teşhis sonucunda da tedavi için yapılması gerekenleri söylerdi. Kimseyi kandırmadı. Kimse ile bir sorunu olmadı. Kimseye bir kötülük yapmadı. Kapısına geleni geri çevirmedi. Ancak başkalarına kötülük yaptırmak için gelenleri onun kalbini kırmadan nazik bir şekilde istediğinin yanlış olduğunu ve bu işten vazgeçmesi gerektiğini de ima ederek geri gönderdi. Ben bu ortam üzerinde büyüdüm. Yaklaşık 40 yıldır Cinlerin, Büyülerin, Nazar ve her türlü manevi sorunların içinde büyüdüm. Sorunlar gördüm. Çareler gördüm. Babamın yanında yetiştim. Onun tabiri caizse elini aldım. Ancak yerini alabilmemin mümkün olmadığını biliyorum…”

Hayatının nerede ise yarısından çoğunu Metafizik İlimler ile ilgili yaptığı çalışmalara ve araştırmalara adayan Medyum Zeynel Eroğlu, hayat devam ettikçe öğrenmenin asla bitmediğini savunuyor.

 Galaksi Havas ve Astroloji Danışmalık FİRMA GÖRSELLERİ

Galaksi Havas ve Astroloji Danışmalık

 Galaksi Havas ve Astroloji Danışmalık FİRMA ETİKETLERİ

İstanbulda Büyü Yapma

İstanbulda Büyü Nasıl Yapılır

İstanbul Bağlama Büyüsü

İstanbul Gideni Geri Getirme

İstanbul Domuz Büyüsü

İstanbul Soğutma Büyüsü

İstanbul Dil Bağlama

İstanbul Yıldızname

İstanbul Kısmet Açma

İstanbul Papaz Büyüsü

İstanbul Büyü Nasıl Bozulur

İstanbul Burç Uyumu

İstanbul Astroloji Burçları

İstanbul Fal Bakma

İstanbul Burç Yorumu

Burç Yorumları İstanbul

İstanbul Horoskop

İstanbul Online Tarot

İstanbul Tarot Falı Bak

İstanbul Tarot Falı

İstanbul Astroloji

İstanbul Yıldız Düşüklüğü

İstanbul İlişki Analizi

İstanbul Evlilik Analizi

İstanbul Yıldız Haritası

İstanbul Yükselen Burçlar

İstanbul Burç Uyumları

İstanbuldaki En İyi Medyum

İstanbuldaki Medyumlar

Medyum Hoca

İstanbul Büyü Bozma

İstanbul Yıldızname Bakanlar

İstanbul Online Yıldızname

İstanbul Yıldızname Bakan Hoca

İstanbul Yıldızname Baktırma

İstanbul Yıldızname Falı

İstanbul Yıldızname Bakımı

İstanbul Kaşık Büyüsü

İstanbul Ayırma Büyüsü

İstanbul Aşk Büyüsü


Devamını Göster