• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Galeri Mermer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fuat Durmuşkahya - Sabahattin Körk

Galeri Mermer firmamız İzmir Bayraklı’da faaliyetlerine devam etmekte, uzun yallardır büyük bir özveriyle çalışmalarımız sürmektedir. Bizler başarı basamaklarını hızla tırmanarak kısa sürede sadece İzmir’in değil, bütün bir ülkemizin marka değerlerinden birisi haline geldik. Hiçbir zaman da başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha kalitelisini, daha estetiğini üretmeye çaba sarf ediyoruz. Ayrıcalıklı hizmet dünyamıza her gün daha geniş kitleye ulaştırmaya çalışıyoruz.

İzmit mermer ve granit sektörünün lider firmalarından birisi olarak koşuşuz müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Sürekli değişen ve gelişen bir alanda görev yaptığımız için bizler de kendimizi yeniliyor, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ve karşılama noktasında özveriyle çalışıyoruz. Her ne gerekiyorsa tam zamanında, tam da olmasını istediğiniz gibi karşınıza çıkarıyoruz. Bütün projelerimize hassasiyet gösteriyor, yaşam alanlarınıza tarz katabilmek, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz evler, iş yerleri, ofisler, ticari mekanlar geliştiriyoruz.

Galeri Mermer olarak öncelikle kalite standartlarımızdan ödün vermiyoruz. Birinci sınıf yerli ve ithal malzeme kullanıyor, bunu dünyanın en seçkin markalarıyla donatılmış, en yeni teknolojilere sahip makinalarımızla işliyor, mekanlara özel hale getiriyoruz. Uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kalabilecek, deforme olmadan kullanılmaya devam edecek ürünler ortaya çıkarıyoruz. Aynı zamanda estetiği de öne çıkarıyor, her projemizin ve ürünümüzün bulunduğu mekânı en şık hale getirmesini sağlıyoruz. Kişiye özel, isteğe göre tasarımlar yapıyor, kaliteyi ve şıklığı uygun fiyatla taçlandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler