• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gamze Çakır Beauty

Adres :

Hamitler Mah. Bebek Sok. Ali Bostancı 19. Etap A Blok Kat: 5 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzman Estetisyen Gamze Çakır

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 858 56 78

Güzel ve bakımlı görünmek isteyen herkesin vazgeçilmez adresi Gamze Çakır Beauty birmilyonnokta.com un üyesidir. Bursa güzellik merkezi tüm Osmangazi’de hizmet vermektedir. Firmamızda müşterilerimize sunduğumuz hizmetler; kalıcı oje uygulaması, manikür pedikür, protez tırnak, cilt bakımı, kırışıklık giderme, ipek kirpik uygulaması, kaş tasarımı, kirpik lifting ve altın oran kaş tasarımı olarak sayabiliriz.

Güzellik merkezi denince önceden akla sadece kadınlar gelirdi; ancak artık günümüzde erkek müşterilerimiz de hızla atmaktadır. Erkek müşterilerimiz en fazla kaş tasarımı ve cilt bakımı talep etmektedirler. Bakımlı ve güzel olmak kadınlar kadar erkeklerin de hakkıdır. Bizler müşterilerimizin memnun kalmasına çok özen gösterir ve önem veririz. Firma olarak başarımız merkezimizden ayrılan mutlu müşterilerdir. Firmamızda temizlik en önemli prensiplerimizdendir. Her işlem için ayrı odalar kullanılmakta ve bu odalar ilgili işlem sonlandığından detaylı olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Uygulamalarda kullandığımız tüm ürünler insan sağlığına zarar vermeyen içerikte ve kaliteli ürünlerdir.

Firmamızda her zaman en iyi hizmeti verme çabası ile çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek merkezimizde uygulamaya özen gösteririz. Bizlere whatsapp hattımızdan ulaşarak tüm hizmetlerimiz için detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman arkadaşlarımız sizlere en doğru ve en ihtiyacınıza yönelik uygulamayı sunacaklardır. Her zaman uygun olan ve zaman zaman yapılan indirimli kampanyalarla da daha avantajlı hale gelen hizmetlerimizden yararlanmanız için sizler merkezimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR