• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gamze Estetik ve Güzellik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gamze Altunkaynak

Estetik, güzelliğin anahtarı olarak bilinen ve değişimin kapısını aralayan bir sağlık uygulaması olarak tıbbi hizmetler ile elde edilebilir. Bu tıbbi hizmetler vücudun birçok farklı noktasında değişim sağlayarak, daha güzel ve farklı bir görünüme sahip olmayı da mümkün hale getirir. Özellikle vücudun dış kısmında yani ten üzerinde yapılacak uygulamalar ile yüz gibi önemli kısımlarda çok daha duru bir güzellik elde edilebilir. Bu gibi uygulamalar konusunda Gamze Estetik ve Güzellik işletmesi olarak Antalya Muratpaşa ilçesinde sizlere hizmet veriyoruz.

Gamze Estetik ve Güzellik işletmesi olarak Antalya güzellik merkezi sektörü içerisinde nitelikleri ile tanınan en seçkin işletmelerden birini oluşturuyoruz. Bu sayede kadınların güzelliği arayışı ve güzelliğe olan inancı için en özel hizmetleri veriyoruz. Hizmetlerimiz bünyesinde karbon peeling, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, akne tedavisi, çil tedavisi, bölgesel zayıflama, ipek kirpik, kirpik perma, leke tedavisi, protez tırnak, kalıcı oje, radyofrekans tedavisi, cilt bakımı ve dövme silme gibi uygulamalar yer almaktadır.

Firmamız bu uygulamanın her birinde kadınlar için tam bir estetik sağlayabilmek amacıyla en profesyonel sistemler ve ürünler ile hizmet sağlamaktadır. İşinde uzman bir ekibe sahip olduğumuz için son teknolojiler kullanımı ile tıbbi işlemler gerekmeden vücudunuzda şekillendirme ve estetik sonuçlar elde etmeniz sağlamaktadır.

Firmamız özellikle kadınlar için estetik ve güzellik uygulamalarında çok ön plana çıkan bir işletme olsa da aslında erkekler için de epilasyon gibi birçok farklı noktada önemli hizmetleri indirimler ve kampanyalar ile sağlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR