• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Garage Tts Oto Yıkama Kuaför Otopark

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Furkan Kutlu

Garage Tts Oto Yıkama Kuaför Otopark olarak İstanbul Ümraniye’de faaliyetlerine devam eden işletmemiz kalitenin ve güvenin değişmeyen adresidir. Uzun yıllardır faal olduğumuz alanda bölgemizin en temel ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Otopark hizmetlerimiz ile araçlarınızı güvenilir ortamlarda, sağlıklı koşullarda muhafaza ediyor, şehrin karmaşasından ve çevresel etkenlerden koruyoruz. Oto kuaför çözümlerimizle de araçlarınızın detaylı temizliğini yapıyor, zaman içinde kirlenen, lekelenen araçlarınızı pırıl pırıl hale getiriyoruz. Araçlarınıza en az sizler kadar değer veriyor, bütün uygulamalarımızı özveriyle yerine getiriyoruz.

İstanbul otomotiv sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak çok farklı bir konseptte hizmet sunuyoruz. Pek çok ayrıcalığı aynı anda tedarik ederek siz değerli müşterilerimizin birden fazla ihtiyacına tek noktada çözüm üretiyoruz. Memnuniyetinizi mühimsiyor, %100 oranında sabit kılabilmek için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümler her neyse eksiksiz yerine getiriyoruz. Sürekli değişen ve gelişen oto kuaför sektöründeki yenilikleri yakından takip ediyor, dünya standartlarında hizmetler için üst düzey personellerimizle çalışıyoruz. Her biri alanında eğitimli, deneyim sahibi, işini severek yapan, işine ve sizlere saygı duyan bir kadroya sahibiz. Personellerimiz söz verdiğimiz sonucu tam zamanında sunmak için çalışmaktadırlar.

Firma olarak kaliteden ödün vermiyor, oto kuaför sektörünün en kaliteli markalarıyla iş birliği yapıyoruz. Markaların en yeni serilerini, en çok tercih edilen ürünlerini uygulamalarımızda kullanıyor, temiz ve hijyenik ortamlar yaratıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR