• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garaj 41, 5 (kocaeli Oto Yıkama)

Adres :

Sultan Orhan Mahallesi 1117/2 Sokak No: 10 Gebze, Kocaeli Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahman Önlü

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 717 15 24

Kocaeli otomotiv sektörünün güvenilir ismi Garaj 41,5 kaliteli ve güvenilir çalışmalarıyla hizmetinizdedir. Firma olarak yıllar önce çıktığımız bu yolda değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunacağımıza söz vermiştir. Sözümüzde durarak bugün bu başarıya ulaşmış bulunmaktayız. Değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kalite standartları içerisinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızla değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutmayı başarıyoruz.

Alanında uzman ekibimizle birlikte çalışmalarımızı yüksek kalitede tamamlıyoruz. Aracınız için ihtiyacınız olan tüm çalışmaları özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Oto kuaför, fırçasız köpüklü yıkama, fırçalı yıkama, iç ve dış detaylı temizlik, pasta ve cila, far temizliği ve motor temizliği firmamızın sizlere sunduğu hizmetler arasındadır. Bunlarla beraber seramik kaplama, yağ ve filtre değişimi, ön muayene kontrolü, cam çizik giderme gibi çalışmaları da eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ekibimizin yılların tecrübesine sahip olmasıyla beraber tüm bu çalışmalar tüm kalitesiyle sizlere sunulmaktadır. Çalışmalarımızda kullandığımız malzemelerimiz kaliteli malzemelerdir.

Ekibimizin yeniliğe açık olması sayesinde sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz ve bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin araçları için her zaman en iyi hizmeti sunmaya gayret edeceğiz. Çalışkan, azimli ve hızlı yapıya sahip olan ekibimiz ile çalışmalarımız kısa sürede tamamlanmaktadır. Kısa sürede tamamlanan çalışmalar sayesinde müşterilerimizin ve firmamızın zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Güler yüzlü, samimi ve saygılı kişiliğe sahip ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR