• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gazi Kokoreç

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nurettin Karataş

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Fast food alanında müşterilerine hizmet veren Gazi Kokoreç isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesi olup İstanbul’da bulunmaktadır. Gıda konusunun hassaslığını ve bireylerin sağlığını gözeterek verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli amacımızı oluşturmaktadır.

Fast food sektöründe bireylere kısa zaman içerisinde tüketebilecekleri doyurucu besinler sunulur. Besin değerlerinin yüksek olması, hijyenik koşullarda hazırlanması ve lezzetli olmaları beslenmeye ayrılan zamandan kısarak sebep olunan kalite düşüklüğünün önüne geçer. Firmamızdan kısa süre içerisinde tüketebileceğiniz temiz ve lezzetli kokoreçler, midyeler satın alabilirsiniz.

Kokoreç hazırlanmasında hijyen ve sanitasyon kurallarına titizlik ile uyulması gereken bir üründür. Aksi takdirde tüketen kişide sindirim sistemi rahatsızlıklarına, zehirlenmelere sebep olur. Kokoreç güvenilir, marka değerini kanıtlamış firmalardan alınması daha doğru olan bir besindir. Sultangazi’nin meşhur kokoreç salonu olarak bilinen firmamızdan lezzetli ve sağlıklı kokoreçleri gönül rahatlığı ile yiyebilirsiniz.

İstanbul fast food sektöründe hizmet veren firmamız Sultangazi’de size en yakın midyeci olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İşletmemizde sağladığımız hijyenik koşullar, kaliteli ve temiz malzemelerimiz kısa süre içinde tüketebileceğiniz midyelerimizin lezzet açısından teminatını oluşturur. Sıcak midye satışımız ile midyeyi gerçek lezzetinin farkına vararak tüketirsiniz.

Müşteri odaklı hizmet veren firmamızda kokoreç ve midyelerimize kolaylıkla ulaşabilmeniz için paket servisimiz mevcuttur. Lezzetli kokoreç ve midyelerimiz adreslerinize hızlı, sağlam paketlenmiş şekilde ve sıcak olarak teslim edilir. En lezzetli kokoreç ve midyeleri temiz şekilde tüketmek için firmamızı tercih edin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR