• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gaziantep Pide Kebap

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sedat Serin

  • firma instagram

Gaziantep Pide Kebap isimli firmamız, Ankara ilinde restaurant sektöründe hizmet veriyor olup, birmilyonnokta.com üyesidir. Leziz yemekler yemek için başka adres aramayın. Biz, alanında kendini geliştirmiş birbirinden yetenekli ustalarımız ile, siz değerli müşterilerimiz için tadı damağınızda kalacak lezzetler sunuyoruz.

Kıymalı, kaşarlı, kuşbaşı ve karışık pide, lahmacun, kapalı döner, et döner, Adana kebap, tavuk şiş ve tavuk kanat gibi yemek seçeneklerimiz mevcuttur. Bu yemeklerin yanına eşlik edecek soğuk içecek çeşidimiz de geniştir.

Tüm tabaklarımızı, ustalarımızın tariflerinden yola çıkarak büyük bir özen ile hazırlıyoruz. Mutfağımıza daima yerli, taze ve yüksek kalite standartlarında ürünler satın alıyoruz. Tabaklarımızın lezzetinin sırrı bu kaliteli ürünlerde gizlidir. Restaurantımızın temizliğine hassasiyet gösteriyor, düzenli periyotlar ile işletmemizin temizliğini sağlıyoruz.

Ankara restaurant sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti öncelikli olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Siz değerli müşterilerimizin tabaklarımızdan ve servisimizden memnun kalmasını sağlamak, bu memnuniyetin devam etmesi, sizlere bu sektördeki en leziz tabakları sunmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Alo paket servisimiz de mevcuttur. Alanında profesyonel, deneyimli, güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız, ekonomik ücret politikamız, birbirinden leziz tabaklarımız, hijyen standartlarında restaurantımız ve çeşitli menümüz için güven ile bizleri tercih edebilirsiniz. Menümüzü detaylı olarak öğrenmek ya da fiyat bilgisi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Tadı damağınızda kalacak lezzetler için, sizleri restaurantımıza bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR