444 24 98
  1. Fast Food
  2. Kocaeli
  3. Gebze Kumpir

Gebze Kumpir İletişim Bilgileri

Gebze Kumpir

Gebze Kumpir olarak Kocaeli-Gebze de hizmet vermekte olup kumpir, toplu kumpir, alo paket kumpir vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres Osman Yılmaz Mahallesi Kızılay Caddesi 602.sokak No: 13/b Gebze Kocaeli
Telefon 1 Telefon 0 (262) 641 44 00
Telefon 2 Telefon 0 (262) 644 44 84
Whatsapp 1 Telefon 0 (530) 504 42 28
Yetkili Yetkili Gülnur Yıldırım
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon Kocaeli » Gebze
Osman Yılmaz Mahallesi Kızılay Caddesi 602.sokak No: 13/b Gebze Kocaeli

Gebze Kumpir Firması Hakkında

Gebze Kumpir olarak Kocaeli-Gebze de hizmet vermekte olup kumpir, toplu kumpir, alo paket kumpir vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Gebze Kumpir FİRMA GÖRSELLERİ

Gebze Kumpir
Gebze Kumpir
Gebze Kumpir
Gebze Kumpir

 Gebze Kumpir FİRMA ETİKETLERİ

kocaeli gebze alo paket kumpir

kocaeli gebze kumpir paket servisi

kocaeli gebze alo paket servisi

kocaeli gebze kumpir siparişi

kocaeli gebze fast food cafe

gebze meşhur kumpirci

gebze toplu kumpir siparişi

gebze kumpir

gebze yemek servisi

gebze alo paket kumpir

gebze kumpir paket servisi

gebze alo paket servisi

gebze kumpir siparişi

gebze fast food cafe

kocaeli gebze yemek servisi

kocaeli gebze kumpir

kocaeli gebze toplu kumpir siparişi

kocaeli gebze meşhur kumpirci


Devamını Göster