• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Gelişim Ege Spect Radyoloji

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Selen Kızıldağ

Müşterilerimizden gelen görüş, talep ve öneriler doğrultusunda verdiğimiz hizmetlerin verimliliği olumlu yönde arttırılmaktadır. Hastalarımızın memnuniyet ve güveninin artması, dolaylı olarak da sunduğumuz hizmetten memnuniyetin sürekliliği getirdiğini iyi biliyoruz. Buradan hareketle en kaliteli hizmeti alabilmeleri için çalışanlarımız ve teknik imkânlarımızla, ekip disiplini içerisinde memnuniyet odaklı hizmetin peşinden koşuyoruz.

En verimli ve en kaliteli sağlık hizmetinin sunulması noktasında İzmir Medikal ve Tıbbi Cihaz sektörünü çok iyi tanıyor ve sektörün getirdiği olumlu yenilikleri çalışma sistemimize entegre ediyoruz. Tıbbi görüntüleme cihazlarımız son teknoloji cihazlar olup, sağlık sorunlarının tespiti konusunda gerekli yeterlilikte ve kalitededir. Sektörde doğru, kaliteli görüntüleme ve sonuca en sağlıklı şekilde ulaşabilme adına verdiğimiz hizmetlerle, sektörün önde gelen markalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gerçek, hastalarımıza sağladığımız hizmetin kalitesini her zaman daha ileri taşımamızda bizim en büyük destekçimizdir.

Merkezimize gelen kişilerin, belirli rahatsızlıkları olan ya da doğru teşhisin konulabilmesi için gelen kişiler oldukları düşünüldüğünde, hastalarımıza yaşadıkları stresi en aza indirebilecek güler yüz, ilgi ve alakanın gösterilmesi bizim için son derece önemlidir. Geniş ve ferah bekleme salonumuzda beklerken hastalarımıza ikramlar yapılmakta, güler yüzlü yaklaşım ile karşılanmaktadırlar. Merkezimize gelen hastalara Röntgen, Biyokimya, Ultrasonografi, Renkli Doppler USG, Kemik Dansitometri ve Biyopsi Uygulamaları gibi hizmetler verilmektedir. Gelişim Ege Spect Radyoloji olarak sahip olduğumuz son teknoloji cihazlarımızla sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyuyor, sağlıklı günler diliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR