• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gelişim Sürücü Kursu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Alan

1998yılındaHabil ALANveİbrahim ALANtarafından kurulan Gelişim sürücü kursu başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen sürücü kursları arasında yer almakta ve sektöründe lider olma vizyonuyla haraket etmektedir.
Gelişim sürücü kursu motosiklet ve otomobil ehliyetinde yeni yatırımları ile büyümesini sürdürmektedir.ilk olarak Kadıköy Fikirtepe'dekurulan Gelişim Sürücü Kursu daha sonra çeşitli semtlerde şubeleşerek yolunadevam etmiştir.İlk şubesini 2001 yılında Pendik Kaynarca'da 2.şubesini yine 2001 yılındaKadıköy Halitağa caddesi üzerinde kendi binasında 3.Şubesini Bahariye Cd. üzerinde4. Şubesini ise Acıbadem'de 5.Şubesini ise Kadıköy Hasanpaşa'da açmıştır.
Gelişim sürücü kursunun ulaştığı başarının arkasında müşteri odaklı ve verimliliğini merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.2016 yılında değişen ve 17 sınıfa yükselenehliyet sınıflarına da hızla uyum sağlayan kurumumuz bu konudande ilk mezun veren sürücükursu olmuştur.
Türkiye'deki sürücü kurslarında değişimin öncüleri arasında yer alan Gelişim sürücü kursu tüm bu birikimin bir ürünü olarak sektöründeki değişimlere hızla uyum sağlamaktadır.
Gelişim

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler