• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gemlik Forklift Kiralama

Adres :

Orhangazi Caddesi Doktor Ziya Kaya Gemlik Bursa Bursa » Gemlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Önal

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 408 22 47

Whatsapp 2:

0 (534) 408 22 47

Gemlik Forklift Kiralama

Forklift kiralama, vinç kirala

ma, uygun fiyatlı forklift kiralama ve uygun fiyatlı vinç kiralama olarak Bursa Gemlikte hizmet vermekteyiz.Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Çağı yakalayıp geleceğe göz kırpan bir vizyonla beraber çalışma arkadaşlarımızla sadece ülkede değil küresel ölçekte lider konuma yükselmek için gayret göstermekteyiz. Böylece her geçen gün büyümekte olan firmamız yoluna emin adımlarla devam ederken daha güzel günler için gayret göstermektedir.

Gemlik Forklift Kiralama, Makine sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.
Gemlik Forklift Kiralamafirması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR