• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Genç Dekor

Adres :

Mahkeme Mah. Kasaplar Caddesi No: 35/c Burhaniye / Balıkesir Balıkesir » Burhaniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Küçük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

genc_dekor_@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 326 32 24

Whatsapp 2:

0 (545) 326 32 24

Whatsapp 3:

0 (544) 519 78 57

Genç Dekor firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve dekorasyon sektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan en önemli firmalardan birisidir. Balıkesir bölgesinde bu konuda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Sizlerin bu ilgisi firmamızın çok daha büyük işler yapması konusunda en büyük teşviğimiz olmaktadır. Çok daha hırslı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte ve arttırmaktayız.

Özellikle firmamızın bu alanda en uygun fiyatları sunabilmesi de sizlerin tercihlerini etkilemektedir. EN kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan firmamız bunun yanında en uygun fiyatlar ile bunları size sunabilmektedir. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmekteyiz. Firmamız konusunda uzman olan çalışanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sizlere kaliteli bir dekorasyon hizmeti sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR