• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Gentart Grup Sanayi Tic.ltd. Şti.

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hakan Yağan /zekai Özgür

reklam logosu
GENTART SOLID SURFACETürkiye’de çağdaş ve seçkin inşaat projelerini uygulayan ve kendi çizgisini de bu projelere katabilen bir “Tasarım, Proje ve Uygulama” firmasıdır.

İdealimiz dünyastandartlarına uygun kalite ile üretilmiş ara ürünlerden yararlanarak en iyi mimarlık ve mühendislik çözümlerini bulmak ve bunları toplum yararı gözeterek yaşam ünitelerine dönüştürmektir. Bu uğurda attığımız her adım sevgi ve paylaşım ruhunu yansıtacaktır.

Hedefimiz 2015 yılında Türk Proje Taahhüt sektörünün en büyük ilk 5 firması arasına girmektir. Bunun yanı sıra organize gücümüzü birleştirerek Mobilya donanımları, işyeri ve ev iç mimari çözümlerinde piyasadaki mevcut rakiplerimiz arasında aranılan konumumuzu sürdürmektir.

Potansiyel müşterilerimiz, imaj ve vizyonun önemini bilen, kaliteli ürün ve iyi hizmeti arayan tüm yatırımcı girişimci ve bireylerdir.

Günümüz dünyasında bir işletmenin başarıya ulaşmasında sadece girişimcinin ileriyi düşünmesi, işletmenin geleceği ile ilgili plan ve stratejileri geliştirmesi, kararlar alması yeterli olmamaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR