• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ginger Pizza

Adres :

Göztepe Mahallesi Rıdvanpaşa Sokak No: 16-18 C Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emir Baykal -gül İge Baykal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gulige@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 666 02 01

Whatsapp 2:

0 (553) 666 02 01

Ginger Pizza olarak İstanbul Kadıköy’de hizmet veren işletmemiz, kaliteli lezzetleri, güler yüzlü personeli ve uygun fiyat avantajıyla alanında fark yaratmaktadır. İstanbul fast food sektörüne yeni bir soluk getirmiş bulunan işletmemiz, yılların tecrübe ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıyor.

İşletmemizin kurulduğu günden bu yana öncelikleri müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, güvenilir çözümler, yenilikçi fikirler, uygun fiyat ve uzman kadro olmuştur. Bu bakımdan Ginger Pizza olarak müşterilerimizin beklentilerini, isteklerini, taleplerini dikkatle gözlemleyip ona uygun çözümler üretiyoruz. Menülerimizi ona göre dizayn ediyor, güler yüzlü personellerimizle sadece midelerine değil gönüllerine de hitap diyoruz. Ürünlerimizin malzemelerini en sağlıklı ve en doğal olanlardan seçip hijyenik ortamlarda muhafaza ediyoruz. En sağlıklı koşullarda hazırlayıp servisimizi yapıyoruz.

Salonumuzda bulacağınız lezzetlerin her biri ustalarımızın tecrübelerine dayanıyor. Bilgi birikimleri ile benzersiz tariflerinden oluşuyor. Bu sayede misafirlerimiz başka hiçbir yerde bulamayacakları benzersiz lezzetlere kavuşuyor. En hızlı ve en güvenli uygulamalarımızda geniş ürün seçeneğimizle her damak tadına hitap eder zenginlikte menüler oluşturuyoruz. Lezzetlerimizden ve kalitemizden ödün vermeden sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip ediyor, sürekli kendimizi geliştirerek zamana uygun çözümler üretiyoruz.

Ev yapımı sufle siparişi, Kadıköy pizza siparişi hizmetlerimizi gerek salonumuzda gerekse ala paket siparişi ile ev ve işyerlerinize ulaştırıyoruz. Kadıköy ev yapımı sufle nerede yenir, en güzel pizza nerede yenir diye merak ediyorsanız lezzetlerimizi takdim etmekten memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR