• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gis Akademi ( Gölbaşı İncek Spor Kulübü )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yavuz Aksoy

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Gis Akademi (Gölbaşı İncek Spor Kulübü) olarak Ankara'da sizlere sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunamaya başlamış bulunmaktayız. Ankara spor alanında hizmet veren firmamız Gis Akademi (Gölbaşı İncek Spor Kulübü) olarak sizlere sportif bir hayat şansı sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler sizler için kendine en uygun spor dalını seçmesi için firmamız birden fazla spor dalını aynı anda sizlere sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden istediğiniz spor dalını da tamamen kendiniz seçmektesiniz.

Geniş bir hizmet portföyü sunan firmamız sizlere sunduğu ilk hizmeti basketbol sporu üzerinedir. Basketbol hizmetimiz 5-16 yaş arasındaki kız ve erkek çocukları için sunulmaktadır. Sizlere sunduğumuz bir diğer spor dalı ise yüzmedir. Çocuklara ve yetişkinlere sunduğumuz bu hizmetimizde sizlere en iyi şekilde yüzmeyi öğretmekteyiz. Sizlere sunduğumuz bir diğer önemli hizmetimizde sporun temelini oluşturan jimnastik sporudur. Jimnastik sporu insan hayatında en erken başlayabileceği spordur. Bizler de bu spor dalını 3 ila 12 yaş arası için sunmaktayız. Çok fazla spor dalını bir arada sunan firmamız sunduğu diğer spor dalları ise şöyledir; futbol, tenis, kick box, pilates ve karma dövüş sanatlarıdır.

Sizlere sunduğumuz spor dallarında sizleri eğiten her spor hocamız alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel bir şekilde de hizmet vermeye devam eden bireylerden seçmiş bulunmaktayız. Sizde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bizlere irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR