• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gizem İğde Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Adres :

Generel Şükrü Kanatlı Mah.atatrk Cadayhan Urucu Apt.no: 57 Daire.12 Antakya / Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gizem İğde

E-Posta Adresi :

dyt.gizemigdee@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 837 39 88

Whatsapp 2:

0 (543) 837 39 88

Hatay’ın Antakya ilçesinde hizmet veren Gizem İğde Beslenme ve Diyet Danışmanlığı firması olarak bizler sağlıklı bir vücuda sahip olmak için kilo almak, kilo vermek ya da kilosunda kalmak isteyen herkes için danışmanlık bilgimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Değişen beslenme alışkanlıkları ile birlikte formda kalmanın iyiden iyiye zorlaştığı günümüzde Hatay danışmanlık sektörünün beslenme ve diyet konusundaki en uzman firmalarından biri olarak asıl sağlıklı bir bedende kalabileceğinize yönelik ipuçları ile kendinizi koruyabileceğiniz önlemleri almanızı sağlıyoruz. Özellikle aşırı kilo problemi yaşayan ya da yeme bozukluklarına sahip olup kilo almada zorluk yaşayan danışanlarımız için kişiye özel olarak hazırlamış olduğumuz programlarla en kısa sürede en iyi sonucu almak üzere çalışıyoruz.

Danışmanlık firmamızın kadrosunda bulunan tüm uzmanlarımız ve personellerimizin her birinin alanında eğitim almış uzman kişiler olması sayesinde beslenme düzeninin değiştirilmesi ve diyet yapılarak sağlıklı beslenmenin yaşam biçimi haline getirilmesi noktasında sizlere ulaşmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sürekli olarak beslenme biçimini değiştirmeye çalışmış ancak kısa süren ve hatta hiç başlamayan diyetlerle bu kararlılığını sona erdirmiş olan danışanlarımız için en nitelikli danışmanlık hizmetini de sizlere veriyoruz.

Diyetisyen kadromuzun her birinin alanındaki uzmanlıkları sayesinde kişiye özel olarak yapılan testlerin ve yaşam düzenine ilişkin bilgilendirme süreçlerinin ardından en kısa sürede en iyi sonucun alınabileceği programları belirleyerek sizlere sağlıklı bedenlere kavuşma olanağını sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR