• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Glamour Pet Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tetiana Romanchuk

  • firma instagram

Tarihin eski çağlarından beri hayvanlar, insan hayatının içinde olmuş ve onlarla iç içe yaşamıştır. Hayvan dostlarımız bizim için her zaman değerli olmuş ve bizlere her zaman yardımcı olmuşlardır. Onlar çok sevimli, sadık ve masum canlılardır. Bu nedenlerle evcil dostlarımız bizler için ailenin bir ferdidir. Bu dostlarımızı çok severiz ve onlar için her şeyin en iyisini isteriz.

Hayatımızda bu kadar önemli bir yere sahip olan dostlarımızın bakımı da çok önemlidir. Bu konuda işinde uzman ve profesyonel firma ve kişilerden yardım almamız gerekir. Glamour Pet kuaför, sizlerin evcil dostları için kaliteli ve güvenilir bir bakım sunmak adına İstanbul evcil hayvan sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız, sahip olduğu tecrübeyle hayvan dostlarımızın her türlü ihtiyacının farkındadır ve buna göre bir bakım sağlamaktadır. Bu noktada işinde ehil bir personelle çalışmaktadır.

Sizlerin evcil dostlarının bakımı için gerekli olan bütün araç, gereç ve alete sahiptir. Ayrıca teknolojiyi de yakından takip eden firmamızda en güncel ve işlevsel cihazlar bulunmaktadır. Bu teknolojik cihazlar sayesinde dostlarınızın bakımı kısa sürede ve hatasız bir şekilde yapılabilmektedir. Evcil dostlarımızın değerini ve kıymetini bilen ve bu dostların sizler için ne kadar önemli olduğunun farkında olan firmamız, bu bilinçle çalışmaktadır.

Kaliteli, güvenilir ve sağlıklı malzeme ve bilgili personelle çalışan firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına hijyenden ve dürüstlükten ödün vermeyen bir anlayışla sizlerledir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR