• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Globowax Dry Car Care Marmara Şubesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Şengün

  • firma instagram

İstanbul otomotiv sektöründe yer alan firmamız kusursuz hizmetlerini yüksek kaliteyle sunmaya devam ediyor. Firmamız tarafından sunulan hizmetler sektörde yer alan diğer firmalar tarafından da takdir edilmektedir. Hizmetlerimizi kalite standartlarına uygun şekilde sunuyoruz ve kesinlikle kalitemizden ödün vermiyoruz.

Başarımızı kalitemiz ile öne çıkarmaktan büyük gurur duyuyoruz. Otomotiv sektörü sanıldığı kadar kolay bir sektör değildir, sürekli olarak yenilik ve güncelleme gerektirir. Firmamız da gerekeni yaparak yenilikleri yakından takip etmekte ve hizmetlerini güncellemektedir. Yenilikler ışığında çıktığımız yolu başarılarımız ve müşteri memnuniyetimiz ile taçlandırmak bizleri mutlu ediyor. Firmamız teknolojiden de büyük oranda fayda sağlamaktadır. Teknoloji otomotiv sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alır. Teknolojiyi kullanarak hem zamandan tasarruf ediyoruz hem de iş gücünü en düşük seviyelere indiriyoruz. İşimizde en iyi olmak adına gereken bütün çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerin arkasında profesyonel isimler yer alıyor. Ekibimizde hizmet sunan isimlerin tamamı otomotiv sektörüne dair bilgi birikimine ve donanıma sahiptir. Yer aldığımız konumda profesyonel ekibimizin payı inkâr edilemeyecek kadar büyüktür. Araçlarınızın tamiri ve bakımı için kullandığımız malzemeler ya da yedek parçalar orijinal olarak temin edilmektedir. Orijinal yedek parça kalitemizi daha da güçlü kılmaktadır. Firmamızın tercih ettiği parçalara güvenerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Hizmetlerimizin kalitesi kadar fiyatı da göze çarpmaktadır. Uygun fiyatlı hizmetleri profesyonel isimlerden almak için sizler de firmamızla iletişime geçin.

istanbul beylikdüzü oto yıkama firması,istanbul beylikdüzü oto kuaför,istanbul beylikdüzü iç dış detaylı temizlik,istanbul beylikdüzü araç motor yıkama,istanbul beylikdüzü araç motor koruma,istanbul beylikdüzü pasta cila uygulaması,istanbul beylikdüzü oto seramik kaplama,istanbul beylikdüzü oto klima temizliği,istanbul beylikdüzü susuz araç temizliği,istanbul beylikdüzü oto boya koruma,istanbul beylikdüzü buharlı araç yıkama,istanbul beylikdüzü buharlı oto yıkama,beylikdüzü oto yıkama firması,beylikdüzü oto kuaför,beylikdüzü iç dış detaylı temizlik,beylikdüzü araç motor yıkama,beylikdüzü araç motor koruma,beylikdüzü pasta cila uygulaması,beylikdüzü oto seramik kaplama,beylikdüzü oto klima temizliği,beylikdüzü susuz araç temizliği,beylikdüzü oto boya koruma,beylikdüzü buharlı araç yıkama,beylikdüzü buharlı oto yıkama,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR