• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gnc Tobacco

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 32/b Çekmeköy İstanbul İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğan Genç - Gürkan Genç

E-Posta Adresi :

gnc.120@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 723 89 10

İstanbul alışveriş sektöründe hizmete açtığımız Gnc Tobacco kaliteli ürünleri ile hizmetinizdedir. Alışveriş söz konusu olduğu zaman sektörün olmazsa olmazı güven duygusu oluyor. İnsanlar, yüksek fiyat ödediği zaman kaliteli ürün aldığından yani ürünün bu fiyata değdiğinden emin olmak istiyor. Bazı alışveriş firmaları sıradan ürünleri yüksek fiyatlarla satabiliyor. Bunun aksine bazı firmalar ise kaliteli ürünlerini ekstra fiyatlarla satabiliyor.

Ürün ve fiyat arasındaki dengeyi kurmak biraz zor diyebiliriz. Biz, uzun zamandır bu sektörün içerisinde bulunan bir ekibiz. Sektörün içerisinde kazandığımız bilgi ve birikimlerimiz sayesinde değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru fiyatlarla hizmet veriyoruz. Ürünlerimiz ve fiyatları arasındaki dengeyi kurmuş olmamız sayesinde değerli müşterilerimiz için güvenilir hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Sizin için birçok lezzeti bir arada sunuyoruz. Alkollü içecekler, alkolsüz içecekler, asitli içecekler, asitsiz içecekler, çeşitli atıştırmalıklar yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Bizi tercih ederek bu lezzetlerden güvenle faydalanabilirsiniz. En önemlisi de sipariş verebilirsiniz. Ev ve iş yerlerinize istediğiniz ürünü sipariş vererek ücretsiz paket servisimizden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda ödemeyi kapıda nakit olarak ya da kartla yapabilirsiniz. Bu ve bunun gibi birçok avantajdan faydalanmak için tercihinizi Çekmeköy üzerinde bulunan Gnc Tobacco ile yapabilirsiniz. Biz, sizlerin istekleri üzerine ürün çeşitlerimizi arttırırken her zaman güler yüzlü, samimi, dürüst ve saygılı kişiliğe sahip ekibimizle hizmet vereceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR