• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Göbeklitepe Catering

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bünyamin Erkan

reklam logosu
  • firma instagram

Özel günler, düğünler belki de birçok yerde gelen misafirlere yemek hizmeti verilmektedir. Yemek kültürümüzün önemli bir parçasıdır ve bir misafir geldiği zaman ilk olarak karnın aç mı tok mu diye sorarız. Bu yüzden toplum olarak yemek bizim için çok önemlidir. Gelen misafiri en iyi şekilde ağırlamak isteriz. Keyfinin yerinde olmasını, mutlu ve lezzetli yemekler, tatlar yemesini isteriz. Özellikle yine düğün, özel gün, davet, mevlit gibi toplu organizasyonlarımıza çok sayıda akraba, tanıdık ve insan gelmektedir. Onların memnun bir şekilde buradan ayrılmasını isteriz. Göbeklitepe catering olarak işte size bu hizmeti vermekteyiz.

Önceliğimiz sizin ve misafirlerinizin en iyi şekilde karşılanması ve en lezzetli yemekleri yemelerini sağlamaktır. Şanlıurfa catering olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Her türlü organizasyonunuz için bizi arayıp yemek siparişi verebilirsiniz. Usta aşçılarımla beraber sizin isteğiniz doğrultusunda tercih ettiğiniz yemekler yapılmaktadır. Sizin için günlük tabldotta yemeklerimiz mevcuttur. Her türlü toplu yemek siparişinde bulunabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve çeşitli yemeklerimizle sizin memnuniyetiniz önceliğimizdir.

Günün her saati için yemek seçeneklerimiz olup dilerseniz toplu kahvaltı seçeneklerimiz, öğle ve akşam yemeği seçeneklerimiz mevcuttur. Her çeşit sulu ev yemeğini yapmaktayız. Yeter ki siz isteyiz. Yine Adana, Urfa, Alinazik, Beyti, karışık, patlıcan ve daha birçok çeşit kebap seçeneklerimiz, çeşitli döner seçeneklerimiz, çeşitli çorba seçeneklerimiz, çeşitli pilav seçeneklerimiz ve yine çeşitli tatlı seçeneklerimizle her türlü yemeği sizler için yapmaktayız. Size taze, lezzetli ve sıcak yemeklerimizle beraber hizmetlerimizi sunmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR