• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökçe Organizasyon

Adres :

Osman Aga Mah. Kusdili Cd. Efes Carsısı Kat 1 No 87 Kadıkoy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emine Aslan

E-Posta Adresi :

pma_emine@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 621 19 07

Whatsapp 2:

0 (534) 621 19 07
Gökçe Organizasyon firması olarak İstanbul-Kadıköy'de düğün,nişan,kına,nikah,yendioğan organizasyonu yapmaktayız.Bunun yanı sıra mevlüt şekeri,nikah şekeri,söz fincanı tasarımı yapmaktayız.
İstanbul ilinde Kadıköy ilçesinde organizasyon sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, sektörünün ilkleri arasında bulunmaktadır. Geçmişten aldığımız gücümüzü geleceğe taşımak üzere hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır organizasyon sektöründe faaliyet göstermekte olan işletmemiz sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve daha iyi hizmet sunmak üzere faaliyet göstermektedir.
Kısa bir sürede sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve en başarılı şekilde bunları size ulaştırmak için yaptığımız çalışmalar karşılığını buldu ve hızlı adımlar ile gelişmeye ve büyümeye başladık. Sunduğumuz kaliteli hizmetler ülkemizde oldukça ilgi görmeye başladı ve sizlerin bu ilgisi ile firmamızın gelişimi hızlandı.
Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde organizasyon sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.
Gökçe Organizasyon Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan en önemli firmalardan birisidir. Kadıköy bölgesinde bu konuda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Sizlerin bu ilgisi firmamızın çok daha büyük işler yapması konusunda en büyük teşviğimiz olmaktadır. Çok daha hırslı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte ve arttırmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR