• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökhan Oto Kurtarıcı Sakarya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Öz

Trafik kazalarından araç arızalarına, lastik patlamalarından yakıt tükenmelerine kadar ne sebeple olursa olsun araçların yolda kaldığı tüm durumlarda bizler Gökhan Oto Kurtarıcı olarak sizlere uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Çağrı merkezlerimiz aracılığıyla bizlere en kısa sürede ulaşabildiğiniz hizmetlerimizde kolaylıkla yol yardım hizmetlerimizden yararlanmanızı mümkün hale getiriyoruz. Sizlere hizmet vermekte üzere 7 gün 24 saat hazır durumda bekleyen profesyonel ekibimizle birlikteSakarya oto kurtarıcıalanında kaliteli ve kusursuz hizmeti deneyimlemenizi de mümkün hale getiriyoruz.

Aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız halinde hemen firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde hiç vakit kaybetmeden çok kısa süre içinde bulunduğunuz yerlere ulaşarak sizlere destek veriyoruz. Bulunduğunuz yere en yakın durumda bulunan araçlarımız sayesinde zaman kaybı yaşamadan yol yardım desteklerimizden yararlanmanızı da mümkün hale getiriyoruz. Profesyonel olarak hizmet vermeyi kendine görev edinmiş olan profesyonel ekibimiz tarafından aracın durumuna bağlı olarak aracın yetkili servislere çekilmesi, istenen yerlere götürülmesi ya da yol kenarında yol yardım hizmetlerinin verilmesini de mümkün hale getirebiliyoruz.

Tamamen hizmet sektörünün bir parçası olarak sizlere sunduğumuz çalışmalarımız sebebiyle her zaman müşteri memnuniyetinin yüksek olduğundan emin şekilde sizlerin yanında bulunuyoruz. Araçları tekrar teslim almanızın ya da istediğiniz yol yardım hizmetlerinin tamamlanmasının ardından sizlerden aldığımız geri dönüşler sayesinde hizmetlerimizi geliştirmeye de devam ediyoruz. Sakarya’nın her noktasında yaşayabileceğiniz olası sorunlara karşı Sakarya Erenler merkezli olarak hizmet veren firmamıza ulaşmanızı bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR