• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Göl Et Mangal & Köy Kahvaltısı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Demir

Günümüzün yoğun çalışma temposu ardından yorulmakta ve kendimizi dinlendirebileceğimiz güzel ve eşsiz yemekleri bulunan işletmeler aramaktayız. İşte bizler Göl Et Mangal & Köy Kahvaltısı olarak tam da bu durumun ihtiyaç olduğunu bilmekte, sizlere kaliteli ve eşsiz lezzetli ızgara ve mangal çeşitlerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Kaliteli ve yüksek standartlara sahip olan bu hizmetlerimizde, sizleri düşünmekte ve profesyonel bir süreç eşliğinde ilerletmiş olduğumuz bu hizmetlerden sizlerde gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Göl Et Mangal & Köy Kahvaltısı olarak Bursa ilinin Orhangazi ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, modern, sağlıklı, lezzetli verimli ve etkili, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Bursa restaurant alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli ve seçkin bir restoran yapısı haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere verilmesi adına büyük bir emek ve çaba sarf etmekteyiz.

Restoranımızda sizlere vermiş olduğumuz mangal ve ızgara çeşitlerimizde kaliteli ve güvenilirliği kanıtlanmış olan etleri kullanmaktayız. Temiz ve steril koşullar altında imal etmiş olduğumuz bu lezzetleri sizlerde bizlerden tüketebilirsiniz. Ayrıca lezzetlerimizi paket servis hizmeti ile yakın çevre adreslere de iletmekteyiz. Göl Et Mangal & Köy Kahvaltısı olarak sizlere vermiş olduğumuz uygun fiyatlara sahip olan hizmetlerden mutluluk duyar, restoranımıza tekrar bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR