• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gölbaşı Alkollü Mekan Buhara

Adres :

Asfalt Mahallesi Doktor Kemal Tabak Caddesi No: 3/a Gölbaşı Adıyaman Adıyaman » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Çagır

E-Posta Adresi :

mehmetcagir@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 346 68 80

Whatsapp 2:

0 (542) 346 68 80

Keyifli bir sohbetin birkaç kadeh ile renklendiği ve birbirinden leziz mezeler ile eşi bulunmaz bir anı haline gelecek zamanlar için Adıyaman gölbaşı restoran sizlerin hizmetinde. Kaliteli bir hizmetin en doğru adresini bulabileceğiniz işletmemizde en saygın şekilde keyifli zamanlar geçirmeniz için tüm ekibimiz ile profesyonel bir restoran hizmetini müşteri memnuniyetine sunuyoruz.

Eşsiz bir ambiyansta şekillendirilmiş şık ve nezih bir ortamda en cazip fiyatların sunulduğu ve müşteri memnuniyetini kendisine amaç edinmiş işletmemizde alkollü bir mekâna gidilirken yaşanılan tüm çekincelerin farkında olarak en ince ayrıntısına kadar büyük bir özenle kaliteli bir mekânın tüm gereksinimlerini müşterilerimizin ayrıcalığına sunuyoruz.

Birkaç kadeh ile renklenen bir yemeğin unutulmaz bir deneyim olarak yaşanıldığı ve hayatımızda güzel bir anı olarak her zaman hatırlandığı ideal bir organizasyon için aradığınız adres ile müşterilerimizi ağırlamaktayız. En taze ve profesyonel ustalar tarafından en özgün tarifler ile hazırlanan mezelerin eşliğinde sizler ve sevdikleriniz için büyük bir keyifle zaman geçirebileceğiniz bir ortamın kapılarını açarak bu alanda güvenilen bir kaliteye sahip bir işletme olarak vazgeçilmez bir adres olmaktayız. Her türden alkol çeşitlerimizin ve her çeşide uygun eşi bulunmaz zenginlikteki meze menülerimizin geniş ürün yelpazesi ile birlikte ana yemek çeşitlerinin sunulduğu restoranımız eşdeğer hizmet mekânlarının arasında yalnızca kaliteli ürün çeşitleri ile değil aynı zamanda en uygun fiyatları ile de beğeni toplamakta.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR