• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gold Group Emlak

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adalet Öztürk - Mücahit Öztürk

reklam logosu
  • firma instagram

Emlak ofisimiz Gold Group Emlak birmilyonnokta.com sitesinden de ulaşıma açıktır. Güvenilir ve rahat emlak alım satım işlemleriniz için ofisimizin kapısı her daim açıktır. Müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre çalışmalarını sürdüren firmamızla daima yanınızdayız.

İster tasarruf ister yatırım aracı olarak alacağınız konut ve arsalar için Tokat emlak işlemlerinizi güvenli ve rahat hale getiriyoruz. İşin getirdiği tüm risklerden uzak, güvenli ve bilindik yerin adresi olarak ofisimizi hizmetinize sunuyoruz. Satmak veya kiraya vermek istediğiniz konutunuz ya da arsanız için bize ulaştığınızda piyasa koşullarının en uygun fiyatlarını birlikte belirliyoruz. Değer kaybına uğratmadan ve güvenilir satışlar gerçekleştiriyoruz.

Bu alandaki her türlü işleriniz için emlak danışmanlığı hizmetimizle de yanınızdayız. Ofisimiz almak istediğiniz konut ve diğer yatırım araçları arasında size en uygun olanı sunacaktır. Ekonomik şartlar altında, istediğiniz evi veya arsayı bulmakta zorluk yaşadığınızda bu işleri sizin için kolaylaştırıyoruz. Çeşitli konumlarda, fiyatlarda, büyüklükte ve semtlerde sunduğumuz emlak çeşitliliğiyle siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Firmamız, kat karşılığı alım satım işlemleri için de yardımcı olmaktadır.

Yılların getirdiği tecrübe ve birikimle sizlere sunacağımız hizmetin kalitesini belirleyebiliyoruz. Evinize kiracı veya alıcı bulmakta zorlanırken bu konuda en iyi şekilde yardımcı olacağımızı bilmenizi istiyoruz. Aynı zamanda diğer tüm emlak işlemleriniz için firmamızla iletişim geçmeniz yeterli. Aileniz ve sevdiklerinizle olacağınız mutlu anlarda bizim de katkımız olsun istiyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR