• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Golden Mimarlık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Yamanlar
Golden Mimarlık, 1996 yılında, mağaza tasarımı konusunda teknolojiyi takip ederek, sektörümüzde yerimizi almış bulunmaktayız. Siz müşterilerimize mobilya ve metal işleme atölyemiz ile imalatçı olmanın avantajını yaşatmaktayız. Atalyömüzde Kromdan alüminyuma, ahşaptan cama, pleksiglastan büküme, kaynaktan nikelaj ve elekrostatik boyaya kadar kendi bünyemizde yapmaktayız.
Golden Mimarlık, Kaliteli işler yaparak hızlı gelişerek hizmetlerimizin çeşitliliğini artırdık ve birçok büyük projelere imza attık. Zaman içinde, hem yarattığımız projelerle hem de geniş bir alana yayılan hizmet alanlarımız ile farklı bir çok konuda söz sahibi olduk. Kendimize Türkiyenin bir çok yerinde referanslar edindik.
Sektördeki firmalardan farkımız, müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz değer ve bireysel olarak gösterdiğimiz özendir. İhtiyacınız olan çözümlere yönlendirerek sunduğumuz hizmet ile birlikte danışmanlığınızı da üstlenmek, işimizin vazgeçilmezlerindendir. Geldiğinizde fikir alışverişinde bulunarak gerçek ölçülerde 3 DS MAX programı yardımıyla tasarımlarımızı hazırlayarak , mağazanızın bitmiş halini önceden görme şansınız olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR