• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Göral Kasap Şarküteri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Hüseyin Göral

  • firma fb

Evlerinizde et ve süt ürünleri ihtiyacı olduğunda başvurabileceğiniz güvenilir noktalardan biri de Göral Kasap Şarküteri isimli firmamızdır, eğer siz de firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız birmilyonnokta internet sitesine bakabilirsiniz.

Et ve süt ürünleri hayatımızın vazgeçilmez öğelerinden biri olmakla beraber satın alırken dikkatli olmaya özen göstermek gerekir ama artık buna ihtiyacınız olmayacak. Çünkü Göral Kasap Şarküteri olarak sizi düşünmekten kurtararak en taze ve lezzetli ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kırmızı et pek çok yemekte ana ürün olarak kullanılan besin grubudur. Göral Kasap Şarküteri olarak her türden hayvandan elde edilen kırmızı et satışımız mevcuttur. Büyükbaş hayvanlardan ve küçükbaş hayvanlardan elde ettiğimiz etleri çekinmeden yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Firmamız hayvan kesim hizmeti de vermekte İslami usullere uygun şekilde bu faaliyeti yerine getirmektedir.

Kurban Bayramı Müslümanlar için önem arz eden dini bir bayramdır. Kurbanlık hayvan arayan kişiler firmamıza başvurarak uygun fiyat politikamızdan faydalanabilir. Her türlü küçükbaş ve büyükbaş hayvanın satış işlemi merkezimiz aracılığıyla yerine getirilmektedir. Ayrıca Göral Kasap Şarküteri olarak bayramınızı rahat ve huzurlu geçirebilmeniz için son moda kesim teknikleri kullanarak kurbanlık hayvan kesimi de yapıyoruz.

Rize hayvancılık sektöründe faal bir şekilde çalışan firmamızda sadece et ürünleriyle kalmayıp lezzetli ve taze süt ürünleri satışı da yapıyoruz. Satışa sunmuş olduğumuz peynir ve tereyağlarla kahvaltı sofralarınızın baş köşesinde yer alıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR