• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Görkem Oto Kurtarma İzmir

Adres :

Kazımdirik Mah. 352/1 Sok. No: 8 İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alican Keleş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 501 10 67

Hizmet verdiği sektörde başarılı çalışmalarını katlayarak sürdüren firmamız Görkem Oto Kurtarma birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Araçların teknik sorunlarla karşılaşması ve sürücülere zor anlar yaşatması oldukça yaygın durumlardan biridir. Oldukça sık rastlanan bu durum genellikle sürücülerin kontrolü dışında geliştiğinden dolayı, hazırlıksız yakalanmak da kaçınılmaz olmaktadır.

Firmamız Görkem Oto Kurtarma ailesi İzmir yol yardım sektöründe oldukça hızlı, disiplinli ve güvenli bir anlayış çerçevesi içinde çalışmalar yapmayı sürdürmektedir. Yolda kalmak hiçbir sürücünün karşılaşmak istemeyeceği tatsız hadiselerin başında yer almaktadır. Böyle durumlarla karşı karşıya kalınması halinde herkes güven duyabileceği ve doğru hizmet sunan bir işletmeden yardım almak ister. Bu durumda da devreye firmamız girmektedir.

Sizlere hızlı ve güvenli bir anlayış doğrultusunda hayati hizmetler sunmak firmamız için oldukça değerlidir. Bu doğrultuda alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla sizlere usulüne uygun şartlar altında hizmet sunmak için hizmet kalitemizi geliştirmeye devam ediyoruz. Tüm bunların yanı sıra avantajlı ve hesaplı fiyatlarla memnuniyet duymanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Görkem Oto Kurtarma ailesi olarak, güvenliğin oldukça değer arz ettiği bir sektörde aktif şekilde hizmet veriyor olmak bazı sorumluluklar karşısında firmamızı daha disiplinli bir yapıya büründürmüştür. Bizler de sahip olduğumuz değer yargıları ve iş ahlakı doğrultusunda sizlere her zaman hızlı ve güvenli bir oto kurtarma deneyimi sunmaktayız. Hizmet kapsamı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR