• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Göztepe Medikal

Adres :

Nisa Sokak Merdivenköy Mahallesi Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emin Sipahioğlu

E-Posta Adresi :

info1novaterra@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 465 92 25

Whatsapp 2:

0 (541) 465 92 25

Gözdepe Medikal

Gözdepe Medikal firması olarak göztepe medikal,göztepe medikal malzemeler,göztepe tıbbi malzeme satışı,göztepe ortopedik ürün satışı,göztepe hasta yatakları satışı,göztepe visco hasta yatakları,göztepe hasta taşıma araçları,göztepe tansiyon ölçme cihazı,göztepe dirsek bandajları,göztepe diyabetik ayakkabı satışı,göztepe varis çorabı satışı,göztepe şeker ölçme cihazı,göztepe solunum cihazları vb. hizmetlerimiz mevcuttur.

İnsan hayatı ve sağlığı için son derece hassas bir alanda faaliyet göstermekte olan firmamız, çağın gerekleri ve talepler doğrultusunda, teknik gelişmelerin en güncel uygulamalarından yararlanarak hizmet vermeyi sürdürmektedir. Modern uygulamalarla sektöre yön veren firmamız, efektif ve hızlı çözümler sunan bir ekiple birlikte müşteri memnuniyeti odağında faaliyet göstermektedir. Takım ruhu ile çalışarak önemli işlere imza atan personelimiz, firmamızı ileriye taşıyacak en önemli kaynağımızdır.Müşterilerimiz tarafından kalite ve güvenilirlik kavramlarıyla bir arada anılan firmamız bu başarısını geçmişten gelen amatör ruha ait değerleri modern teknoloji ile harmanlamasına ve gerek personel gerekse malzeme seçimindeki titizliğine borçludur.

Bugün ulaşmış olduğu nokta değerlendirildiğinde ülkemiz için gurur verici bir örnek olan firmamız, ulusal ve uluslararası platformlarda ürün ve hizmet kalitesi için belirlenmiş standartlara uygun şekilde sektöre katkı sağlamaktadır. Bu noktada standartları korumak ve kaliteyi faaliyet alanımızın her aşamasında en üst noktaya taşımak en önemli hedeflerimiz arasındadır. Çıkış noktamızda belirlemiş olduğumuz etik değerlerden taviz vermeden yola devam edebiliyor olmak en büyük kazanımımız olmuştur. Her ne kadar kalite standartlarını yakalamış ve müşteri güveni kazanmış olsak da gelecekteki beklentiler göz önünde bulundurulduğunda atıl kalmamak adına sektörle ilgili gelişmeler takip edilmekte ve yenilikçi bir vizyonla hareket edilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR