• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözlemeci Hatun Abla

Adres :

Tahtakale Mah Emir Sok No: 51 Ispartakule Avcılar İst (şehit Eyüp Çolakoğlu İlk. Karşışı) İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatun Sancaroğlu -halim Sancaroğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 788 46 19

Whatsapp 2:

0 (537) 731 61 93
Gözlemeci Hatun Abla olarak avcılar firuzköy gözleme evi,avcılar firuzköy gözleme salonu,avcılar firuzköy gözleme siparişi,avcılar firuzköy alo paket gözleme siparişi,avcılar firuzköy ev yapımı mantı siparişi,avcılar firuzköy kilo ile mantı siparişi,avcılar firuzköy mantı siparişi alan yerler,avcılar firuzköy el yapımı erişte siparişi,avcılar firuzköy ev yapımı doğal ürünler,avcılar firuzköy zeytinyağlı sarma siparişi,avcılar firuzköy yufka siparişi,avcılar firuzköy böreklik yufka siparişi,avcılar firuzköy baklavalık yufka siparişi,avcılar firuzköy hazır yufka siparişi vb alanda hizmet vermekteyiz.

Gözlemeci Hatun Abla firması olarak müşterilerimizin ne tür ihtiyaçları olduğundan beklentilerine en kaliteli şekilde nasıl cevap verileceği konularına dek birçok kriteritemel amaçlarımız arasına eklemekteyiz. Firmamız bu ölçüde unlu mamülleri sektörüne yönelik değişimleri takip eden ürün çeşitliliğini müşterilerinin karşısına çıkarmaktadır.

Alternatifleri gerek çeşitlilik gerekse de fiyat noktasında arttıran böylece de hemen her müşterisi için beklentileri karşılayabilen firmamız taklitten uzak duran özgün fikirleriyle ise dikkat çekmekte bu yönüyle de sektörün önemli isimleri arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra firmamıza yönelik bilinmesi gereken bir husus da piyasanın kendisini yönlendirmediği aksine firmamızın piyasayı yönlendirdiği yönündedir.

BENZER FİRMALAR