• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözlük ve Çakmak Tamiri(kenan Gözlük)

Adres :

Hobyar Mahallesi Büyük Postane Yanı Sokak No: 4 Sirkeci Eminönü İstanbul İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Girenitlioğlu - Ayhan Girenitlioğlu - Mehmet Girenitlioğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

memedmemedgs@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 535 38 34

Whatsapp 2:

0 (542) 535 38 34

Whatsapp 3:

0 (533) 398 33 28

Whatsapp 4:

0 (532) 254 07 30

Gözlük ve Çakmak Tamiri (Kenan Gözlük) olarak İstanbul Fatih’te hizmet vermekte olan işletmemiz müşterilerinin taleplerine en doğru çözümleri üreterek alanında fark yaratıyor. Yenilikçi ve gelişime açık yönüyle hizmet verdiği sektörün gelişmelerini yakından takip ederek müşterilerine her zaman en kaliteliyi ve en moderni sunuyor.

Fatih teknik servis sektöründe geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken işletmemiz müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılayarak yıllardır başarılı sonuçlar ortaya çıkarıyor. Müşterilerinin her zaman güven duymalarını sağlıyor. Bu haklı gurur ile ve motivasyon ile de hep daha fazlasını sunmaya çalışarak yoluna devam ediyor.

Fatih Eminönü çakmak tamiri, gözlük tamiri, Braun tamiri, çelik kaynak işlemleri, gümüş kaynağı işleri, altın kaynağı işleri, titanyum kaynak işleri ve çok daha fazlasını işletmemiz bünyesinde bulabilirsiniz. En nadide ürünlerinizin bakım ve tamirlerinin hassasiyetle yapılacağından ve güvenle kullanımınıza sunulacağından emin olabilirsiniz.

Gözlükler hayatımız kolaylaştıran ekipmanlardır. Son derece hassas oldukları için herhangi bir arıza oluşturdukları taktirde tamirlerinin de aynı hassasiyetle yapılması gerekir. Özel yöntemler ve ekipmanlar gerektirir. İşte işletmemiz günlük yatınızı kolaylaştıran, yaşam konforunuzu arttıran, aynı zamanda estetik bir duruş sergileyen gözlüklerinize profesyonel tamir desteği sunuyoruz. En ince detaylarını göz önünde bulundurarak tamir ediyoruz.

Çakmaklar kimi zaman özel bir hediyedir. Kimi zaman koleksiyon. Son derece ince detaylarla fonksiyonlarını yerine getirirler. İşletmemizde çakmaklarınızın tamiri özenle yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR