• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gt Güzellik Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülsüm Toklu

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

İzmir Bornova’da bulunan Gt Güzellik Salonu birmilyonnokta.com üyesidir. Gt Güzellik Salonu açılışını 20 Kasım 2022 Pazar günü gerçekleştirmiştir. Yaptığımız coşkulu açılış etkinliğimizle kalitemizin ilk adımını atmış bulunmakla birlikte, açılıştaki ziyaretçi sayımızın çokluğu da bizim bulunduğumuz yerde gördüğümüz değeri de göstermiştir. Daha açılış yapmadan bizi duyan, Gt Güzellik Salonu için rezervasyon yaptırmaya başlamıştır.

Gt Güzellik Salonumuzun kurucusu Gülsüm TOKLU yaptığı işin örneğinin vücut bulmuş halidir. Kendisi hem sağlığına dikkat etmekte, hem de Gt Güzellik Salonu’nda kullandığı güzellik ürünleriyle dış beden güzelliğini sağlamaktadır. Bu durumda bizim için Gt Güzellik Salonu içerisinde kullanılan ürünlerin sağlığımız ve görüntü güzelliğimiz açısından zararsız olduğunun kanıtıdır. Gt Güzellik Salonumuzun kurucusu Gülsüm TOKLU hayvan sever kişiliğiyle de dünyadaki tüm canlılara değer vermesiyle tanınan bir kişidir.

Gt Güzellik Salonumuzda sağlık ve güzellik üzerine verdiğimiz başlıca hizmetlerden bahsetmek istersek;

Kadınlar için cilt bakım paketlerimiz mevcuttur. Yine kadınlar için kalıcı makyaj ve ipek kirpik uygulaması yapmaktayız.

Hem kadınlar hem de erkekler için son teknoloji cihazlarla lazer epilasyon hizmeti vermekteyiz.

Gt Güzellik Salonu olarak sağlığa uygun ürünler kullanarak, uygun fiyatlarla bakımlı olabilmenin mümkün olduğunu siz müşterilerimize göstermekteyiz. Fiyatlarımız da açılışımızı yeni yapmamız sebebiyle belli bir süre geçerli olacak ekstra indirimler de sunmaktayız.

İzmir Bornova güzellik salonu bulunduğu rahat konumu, nezih ortamı, güler yüzlü, işinin ehli çalışanlarıyla ve tüm sevecenliğiyle sizlere kapılarını açmıştır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar