• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gül Gelinlik Moda Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Saper- Züleyha Çam

1994 yılından beri en özel gününüz de sizinle birlikte olan Gül Gelinlik Moda Evi, sizin mutluluğunuzu kendine öncelik edinmiştir. En mutlu gününüz için hayalini kurduğunuz gelinliği titizlikle hazırlayıp, tam üstünüze göre dikmekteyiz. Dikişin gelinlik ve abiyede çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bunun için gelinlik ve abiye modellerimizde size en uygun olacak şekilde işlemeler yapıp sanki vücudunuzun bir parçasıymış gibi olmasını sağlarız.

İstanbul alışveriş sektörüne başarılı bir şekilde dahil olan işletmemiz, her sezon değişen gelinlik ve abiye modellerini yakından takip eder. Düğününüzün konseptini, hayalinizi dikkate alıp vücudunuza göre tasarlayan yetenekli ekibimiz sayesinde tüm gözler imrenerek sizi takip edecektir.

Gelinliğin yanı sıra nişan elbiseleri ve kına kaftanları da bulabileceğiniz Gül Gelinlik Moda Evi sizin memnuniyetinizle güçlenmektedir. Tasarım ve ince işçilik için en doğru adres olan işletmemiz, sizinle sürekli iletişim halinde olarak tam olarak ne istediğinizi anlayıp ona göre size en uygun gelinlik modelini sunmaktadır.

Farklı ödeme seçenekleriyle hem sizi hem bütçenizi mutlu eden Gül Gelinlik Moda Evi tasarım, kalite ve uygun fiyatın adresi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duymaktadır. Gelin adayları için en doğru yer kendisini anlayan bir işletmedir. Mutlu yuvanızı kurarken üstünüzde olacak gelinliğiniz, yıllar geçse de eskimeyen modellerimizle fotoğraflara baktığınızda kendinizi hep şık görmeniz mümkün. Siz güzel gelinlerin ziyaretini bekliyor ve mutluluklar diliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR