• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gül Halı Yıkama

Adres :

Ayvalık Merkez Balıkesir » Ayvalık

Sektör :

Yetkili Kişi :

İshak Yurtgül

E-Posta Adresi :

ishak.yyurtgul@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 541 91 29

Günlük hayatlarımızda çoğumuzun evinde kullanmayı tercih ettiği halıların, artık kullanım alanları farklılaşarak artış göstermeye başlamıştır. Evlerimizi soğuktan koruyarak sıcak kalmasını sağlaması sebebiyle değerlendirilirken, ofis iş yeri gibi alanlarda daha çok dekorasyon amacıyla tercih edilmektedir. Birçok farklı yapıda bulunan halılar, tozu ve kiri barındırmasıyla bilinmektedir. Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte halı yapımında kullanılan malzemeler değişmekte ve antibakteriyel özellikler taşıyan ürünler oluşturulmaktadır. Halınız ne kadar fazla özelliğe sahip olursa olsun, gün içerisinde gözle göremediğimiz toz, bakteri ve mikropların uğrak noktalarıdır. Bu bakteri ve görülemeyen mikroorganizmalardan arındırmanın en etkili yolu, halı yıkamadır.

Eskiden evlerin balkonlarında fırçalar ve sabunlarla yıkama yapılırken artık yaşadığımız dönemde bu pekte mümkün olmamaktadır. Evlerde oldukça fazla fiziksel kuvvet, su tüketimi ve zaman alan bu işlemin artık bizler sayesinde hızlı daha etkin ve hijyenik bir yolu bulunmaktadır. Balıkesir halı yıkama sektöründe, Gül Halı Yıkama olarak sizler için Ayvalık semtinde hizmet vermekteyiz.

Halı yıkamanın halınızı yıpratacağı ve solduracağı bilgisinin aksine, düzenli ve halınıza uygun yıkama tekniğiyle kullanım ömrü uzamakta, ilk anki görüntüsü korunmaktadır. Halılarınızı evinizden alarak özel oluşturduğumuz alanda yıkamaktayız. Ayrıca ihtiyacınız halinde sabit döşenmiş halılarınız için, yerinde yıkama hizmeti de vermekteyiz. Bu amaçta geliştirilen son teknoloji makineler, halı tipine göre uyguladığımız doğru teknik ve kimyasal içermeyen ürünlerle, yüzde yüz memnuniyet yaşayacağınız bir hizmet sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR