• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gül Nail Art Beauty

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bagul Geldiyeva

reklam logosu
  • firma instagram

Güzellik merkezi sektöründe hizmet veren Gül Nail Art Beauty adlı firmamız, İstanbul ilinde hizmet sağlamakta olup, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Daha bakımlı olmak, daha güzel görünmek için başka adres aramayın. Biz, en kaliteli ekipmanlarımız ve uygulamalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Üstelik tüm hizmetlerimizi, alanında profesyonel, eğitimli ve deneyim sahibi ekip arkadaşlarımız ile sizlere sunuyoruz.

Kirpik lifting işlemleri, ipek kirpik uygulaması, tırnak yeme tedavisi, manikür ve pedikür hizmeti, protez tırnak uygulaması, kalıcı oje uygulaması gibi alanlarda sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm hizmetlerimizi kişiye özel olarak uyguluyoruz. Beklenti ve isteklerinize göre aksiyon alıyoruz. Bu alanda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için titizlikle çalışıyoruz.

Güzellik merkezimizin hijyen seviyesini maksimum düzeyde tutabilmek için hassasiyet gösteriyoruz. Düzenli aralıklar ile güzellik merkezimizin temizliğini sağlıyoruz. Tüm müşterilerimizin ardından, kullandığımız ekipmanları dezenfekte ediyoruz. Sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, korumak bizim için büyük bir önem arz etmektedir. Sizlere bu sektördeki en kaliteli ve güvenilir uygulamaları sunmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Kaliteli uygulamalarımız, alanında profesyonel, tecrübe sahibi ve sonuç odaklı ekip arkadaşlarımız, uygun fiyat politikamız, hijyen standartlarına uygun güzellik merkezimiz için güven ile bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimizi detaylıca öğrenmek veya kolayca randevu almak için bizleri arayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR