• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gül Temizlik Çorum

Adres :

Buhara Evler Mahallesi İbrahim Çayrı 30. Sok. No: 8 K: 4 Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salim Çopur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 342 57 38

Whatsapp 2:

0 (537) 233 94 23

Gerekli donanıma sahip ve alanında uzmanlaşmış olan çalışan kadrosu ile her zaman kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız Gül Temizlik birmilyonnokta.com bünyesinde faaliyet gösteren başarılı isimlerden biridir.

Çorum halı yıkama alanında çalışmalarını sürdüren firmamız sizin için apartman temizlik hizmeti, inşaat sonrası temizlik hizmeti, spor salonu temizlik hizmeti ve tadilat sonrası temizlik hizmeti gibi pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz.

Alanında uzman çalışanlarımız ile istediğiniz alanı en kısa süre içerisinde ve oldukça detaylı bir şekilde temizleyerek sizleri memnun ediyoruz. Temizlik işlemlerimiz için her zaman en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz. İşlemlerimizi titiz bir şekilde yürüterek herhangi bir sorunun ortaya çıkmasına engel oluyoruz.

Bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu en kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Bünyemizde her zaman son derece güvenilir ve işini çok iyi bilen kişileri bulunduruyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşmanız durumunda yakın bir tarih belirleyerek en kısa süre içerisinde adresinize ulaşım sağlıyoruz.

Temizlik hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir, web sitemize göz atabilir veya e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Değerli zamanınızı çalmadan en kısa süre içinde tarafınıza dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR