• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülayın Ev Yemekleri

Adres :

Niğde Merkez Bahçelievler Mah. Kumluca Sok. Türk Apt.altı No.13 Devlet Hast. ve Diş Hast. Karşısı ( Pertek Evleri Karşısı ) Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülay Bozkurt

E-Posta Adresi :

mehmetvb@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (539) 419 62 95

Whatsapp 2:

0 (543) 812 19 98

Mutfak kültürümüzde yüzlerce farklı ürün vardır. Sürekli yeme içme alışkanlıkları değişir. Fakat değişmeyen şey, ev yemeklerine olan rağbetin hiçbir zaman kaybolmadığıdır. Çünkü toplum olarak bu konuda hassas bir yapımız var. Evde eş kaynaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu sayede de onlarca farklı ev yemeğimiz damaklarla buluşmaktadır. Niğde merkezde faaliyet gösteren Gülayın Ev Yemekleri salonumuzda bizler onlarca farklı ürünümüzü her gün taptaze, en lezzetli halleriyle hazırlıyor, bütün doğalığıyla siz değerli müşterilerimizin tüketimine açıyoruz.

İşletme olarak tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalarımız tarafından geleneksel tariflerle hazırlanan ürünlerimizin malzeme seçiminden hazırlanıp servis edilmesine kadar hijyen unsurlarına maksimum düzeyde dikkat ediyoruz. Tamamen güvenilir, bilindik, tanınırlığı olan, sertifikalı malzemeleri işletmemize dahil ediyoruz. Doğala ve güzele ulaşmanın son derece zor olduğu şu ortamda bizler bunu yapıyor hem en lezzetli hem de en sağlıklı yiyecek içecekleri sizlerle buluşturuyoruz.

Niğde ev yemeği sektörünün öncü işletmelerinden birisi olarak bizler sürekli değişen ve gelişen bir alanda görev aldığımızın farkındayız. Bu yüzden daima kendimizi geliştiriyor, yeniliyor, hep daha kalitelisi, hep daha başarılısı için emek vermeyi sürdürüyoruz. Tatlarımızdan ve kurucu ilkelerimizden ödün vermeden dünya standartlarında hizmet sağlıyor, onlarca farklı ürün ile karşınıza çıkarak damaklarınızı şenlendiriyoruz. Birbirinden güzel lezzetlerimizi bir taraftan salonumuzda beğeninize açarken diğer taraftan evlere, işyerlerine ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Özel günler için sipariş kabul ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR