• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gülcan Kapan Güzellik Salonu ( Çukurova Güzellik Salonları)

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gülcan Kapan

  • firma instagram

Güzel kavramı göreceli bir kavram olduğundan kişiden kişiye göre değişmekle birlikte mutlu olan bir bayanın çevreye yaydığı enerjinin güzelliği herkes tarafından hissedilir. Dış görünüşümüzle mutlu olmanın yolu istediğimiz gibi görünmekten geçtiğine inanan Gülcan Kapan Güzellik Salonu olarak deneyimli personellerimizin rehberliğiyle sizlerin yanınızdayız.

Yüzümüz dışa açılan penceremizdir. İletişim halindeyken yüzümüz sözlerimizi etkisini değiştirebilir. Bu bakımdan düşünüldüğünde doğru ve düzenli cilt bakımının önemi daha artmaktadır. Ayrıca bakışlarımızı daha anlamlı ve güzel kılan kaş ve kirpiklerin yüzümüzdeki rolü de yadsınamaz. Gülcan Kapan Güzellik Salonu olarak cilt tipine uygun ve doğal cilt bakımını ayrıca profesyonel cilt leke tedavisini başarılı bir şekilde uygulamaktayız. Kaş tasarımı usta ellerde yüzünüzü tamamlarken size da sunan işletmemiz güzelliğin yüzünüzden okunmasını garanti etmektedir. Tercih edildiğinde kalıcı makyaj uygulaması da işinde uzman çalışanlarımız tarafından titizlikle uygulanmaktadır.

Ellerinin güzelliğini tasarımla buluşturmak isteyen bayanlar için modern ve şık tırnak modelleri sunan işletmemiz müşteri isteğine göre de işlem yapmaktadır. Tırnaklar güzel olmadan önce sağlıklı olmalıdır prensibiyle çalışan şirketimiz batık tırnak tedavisini de başarı ile gerçekleştirmektedir.

Lazer epilasyon uygulaması ile sizin kıl savaşınıza son veriyor ihtiyaç halinde kil dönmesi tedavisi uyguluyoruz. Ayrıca saç çıkarma işlemleri de işletmemiz bünyesinde uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Adana güzellik merkezi alanında yaptığımız tüm uygulamalar için gerekli izin ve sertifikalara sahip ve steril çalışan bir işletme olduğumuzu garanti ederiz.

adana çukurova lazer epilasyon merkezi,

adana çukurova güzellik salonları,

adana çukurova kaş tasarım merkezleri,

adana çukurova

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR