• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülçesa Ahşap ve Mobilya Tasarım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mücahit Mustafa Çelik

Gülçesa Ahşap ve Mobilya Tasarım olarak Osmaniye’de müşterilerimize mobilya tasarım ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda projelerimizi belirler tasarımlarımızı gerçekleştirir ve müşterilerimize sunarız.

Ürünlerimizin yapım aşamasında alanında uzman teknik kadromuz ve tasarım ekibimiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz bizler ile iletişime geçtiklerinde kendilerinin ihtiyaçlarını, tarzlarını, yaşam standartlarını, kullanım amaçlarını ve kullanım alanını hesaba katarak tasarım ekibimiz ile beraber projemizi hazırlarız. Müşterimizin onayını da aldıktan sonra alanında uzman teknik kadromuz projeyi hayata geçirir. Sizlere teslimi gerçekleştiririz. Teslimden sonra yaşayacağınız her problemde yardımınıza yetişir problemi ortadan kaldırırız. Hem evinizde hem de ofisinizde ihtiyacınız olan her türlü mobilya ve ahşap tasarımını yapmaktan gurur duymaktayız. Osmaniye mobilya mağazaları arasında tasarım çeşitliliği ve müşteri memnuniyeti olarak ilk sıralarda yer alan bir firma profilindeyiz.

Siz değerli müşterilerimiz için sezonun trendlerini takip eder renk ve model konusunda sizlere iç mimarlık hizmeti de vermekteyiz. Yaptığımız projelerde sizlerin kullanım şekline göre en kaliteli ve uzun ömürlü materyalleri kullanmaktayız. Kaliteli tasarımlarımızı uygun fiyatlar ile müşterilerimizle buluşturmaktayız. Sizlerden teslim için aldığımız sürelere göre hareket eder aldığımız işleri teslim etmemiz gereken zamana yetiştiririz. Tasarım ve mobilya dünyasının teknolojik gelişmelerini her zaman yakından takip ederek müşteri memnuniyetimizi arttırmaya devam edeceğimizi aynı zamanda firmamızın kalitesini daha da artırmak için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR