• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gülen Yemek Restaurant Catering Hizmetleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erdal Gülen

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Gülen Yemek Restaurant Catering Hizmetleri olarak sizlere Bolu'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Bolu restuarant alanında hizmet veren firmamız Gülen Yemek Restaurant Catering Hizmetleri olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler firmamızın çok yönlülüğünden dolayı ikiye ayrılmıştır. Firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri müşteri odaklı olarak sunan ve hizmetlerinde sizlerin istek ve taleplerine büyük bir önem vermektedir.

Geniş bir hizmet menüsü sunan restoranımız sizlere sunduğu tüm hizmetleri günlük olarak taze bir şekilde sizlere sunmaktadır. Taze ürünler ile birlikte en üst kalite ürünleri sizlere sunan restoranımız sizlere eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamını alalında gerekli eğitimi almış ve profesyonel bir şekilde de hizmet veren iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaktayız. Restoranımızda sizlere hizmet sunan her arkadaşımız hizmet sunarken restoranımız çok büyük bir önem verdiği hijyen kurallarına katı bir şekilde uyarak sizlere hizmet vermektedir.

Restoranımız sizlere sunduğu hizmetlerinden biride organizasyonlara yemek hizmeti sunmasıdır. Toplu bir şekilde nişan, iftar, sünnet ve düğün gibi durumlarda sizlere yemek hizmeti sunan restoranımız sizlerin istediği ürünlerden menü oluşturarak buna uygun şekilde hizmet sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden birisi de alo paket servis hizmetimizdir. Alo paket servisimiz ile birlikte sizlere sunduğumuz tüm ürünlerimizi sizlerin talepleri üzerine sizlere istediği noktaya kadar güvenli bir şekilde getirebilmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR